Wśród akcesoriów do stopni złazowych znajdują się tuleje montażowe do stopni oraz osłonki maskujące.

Czytaj więcej

Tuleje montażowe mają zastosowanie podczas zalewania szalunków lub form produkcyjnych kręgów betonowych. Wykonane są z polipropylenu kopolimeru PPC co sprawia, że są solidne i wytrzymałe.

Starannie zaprojektowana konstrukcja gwarantuje prawidłowe i stabilne osadzenie stopni złazowych zarówno pojedynczych jak i podwójnych. Innowacyjne rozwiązanie w postaci wewnętrznych rowków odpowietrzających oraz wewnętrznej przestrzeni umożliwia bezproblemowe wbicie stopnia gumowym młotkiem do optymalnej, wymaganej głębokości. Tuleja montażowa do stopni złazowych została tak zaprojektowana by miała zastosowanie do każdej średnicy kręgu. Na jej kołnierzu znajduje się wytłoczony napis identyfikujący producenta PrefEKO. Ma to na celu integrację oraz kompatybilność: „stopień – tuleja” tego samego producenta dla zachowania warunków gwarancji oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta w ofercie posiadamy także tuleje montażowe z polietylenu PE. Wykonujemy je na specjalne zamówienie. Pamiętaj aby poinformować nasz personel o rodzaju materiału jaki będziesz mógł zastosować tj. PPC lub PE.

Osłonki maskujące do stopni złazowych to elementy stosowane do osłonięcia nawierconych otworów w kręgach betonownych w celu podwyższenia estetyki montażu. Osłonki zakłada się na ramiona stopnia złazowego a po jego zamontowaniu dosuwa je do elementu betonowego. Efektem zastosowania osłonek maskujących jest brak widocznych otworów po nawierceniu oraz brak widocznych pozostałości kleju.

Wykonane są z mocnego i solidnego polipropylenu kopolimeru PPC. Cechują się odpornością na agresywność środowiska. Kompatybilne ze stopniami PrefEKO U156 MSS Protection oraz U327 MSS SHORT Protection.

Tworzywowa rozeta to produkt, który sprawdza się w podziemnych systemach kanalizacji do zakrywania połączeń podczas montażu stopni złazowych.