Nity zaciskowe elementów kartonowych

Profesjonalne nity introligatorskie

Oferujemy praktyczne nity zaciskowe elementów kartonowych. Zapewniamy korzystne ceny i szybką realizację nawet dużych zamówień. Wszystkie części produkujemy z precyzją z wysokiej jakości, solidnych tworzyw, cechujących się dużą wytrzymałością na oddziaływania mechaniczne. Nity zapewniają stabilne łączenie wszelkiego rodzaju elementów kartonowych takich jak standy, dekoracje, stojaki, ekspozytury reklamowe.

Nasz asortyment obejmuje nity z zakresem łączenia od 0 do 16 mm, wyposażone w element zaciskowy o średnicy 15 mm oraz trzpienie o średnicy 4,6 mm. Pozwalają one na mocowanie materiałów o różnej grubości. Składają się z dwóch idealnie dopasowanych do siebie części, co pozwala na łatwe połączenie ich ze sobą. Zapewniają sprawny, szybki i przede wszystkim trwały montaż przez ściskanie.

Szerokie zastosowanie nitów zaciskowych

Dostępne nity introligatorskie służą do montażu oraz łączenia rozmaitych elementów wykonanych z tektury, takich jak materiały reklamowe, POS, standy, plansze obrotowe lub wzorniki. Sprawdzają się też do łączenia próbników,  różnego rodzaju modeli papierowych i makiet kartonowych. Znajdują zastosowanie głównie w branży reklamowej, drukarskiej i poligraficznej. Są również wykorzystywane powszechnie w introligatorniach. Nity zaciskowe są mało widoczne w składanym elemencie, co wpływa pozytywnie na estetykę produktu.