Tuleja montażowa PPC

Profesjonalne tuleje montażowe PP w ofercie firmy PrefEKO

W ramach poniższej oferty do dyspozycji klientów oddajemy tuleje PP umożliwiające istotne ułatwienie procedury montażu oraz zoptymalizowanie stopnia osadzenia stopni złazowych w obrębie produkowanych studni betonowych i innego rodzaju elementów kanalizacyjnych.

Spośród głównych zalet produkowanych przez PrefEKO tulei PP wyszczególnić należy ich mocną strukturę oraz przemyślaną konstrukcję ułatwiającą montaż. Dzięki zastosowaniu w ich przypadku dobrego gatunkowego granulatu polipropylenowego produkty te odznaczają się wieloletnią niezawodnością pracy bez względu na intensywność eksploatacji uzyskanego przy ich wykorzystaniu systemu.

W parze z dobrymi właściwościami fizycznymi i wytrzymałościowymi w przypadku wszystkich naszych tulei montażowych PP idzie również bardzo atrakcyjna cena, zachowująca w pełni optymalny poziom w stosunku do oferowanej w zamian jakości. Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku, a tym samym zgromadzone na przestrzeni czasu obszerne doświadczenie branżowe, pozwala nam wytwarzać tuleje PP o bardzo wysokiej skuteczności.

Kiedy wykorzystywać tuleje montażowe PP PrefEKO?

Tuleja montażowa PP znajduje zastosowanie przede wszystkim na etapie zalewania szalunku, produkcyjnej formy betonowego kręgu oraz studniach tworzywowych wykonanych z tego samego materiału. Wykorzystanie jej zgodnie z załączoną do produktu instrukcją gwarantuje odpowiednią wytrzymałość i głębokość osadzenia stopni złazowych w ramach całej wysokości studni. Na kartach produktowych każdej naszej tulei PP znajdują się precyzyjne instrukcje montażu, możliwe do pobrania po zalogowaniu się przez użytkownika.