Tuleja montażowa PE

Tuleje PE – właściwości

Polietylen świetnie nadaje się jako materiał na tuleje montażowe PE. Dzięki niemu produkt nabiera właściwości antykorozyjnych oraz elektroizolacyjnych. Oprócz tego jest odporny na ścieranie, wysokie temperatury, a także działanie kwasów oraz soli. W związku z tym tuleje PE można zastosować w trudnych warunkach pracy.

Zwiększona ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami zewnętrznymi sprawia, że tuleja montażowa PE jest w stanie zachować swoje parametry przez bardzo długi czas. Mowa więc o produkcie przeznaczonym do konstrukcji cechujących się długą żywotnością.

Nasze produkty wyróżniają się ponadto prostotą użytkowania. Są bardzo intuicyjne w obsłudze i nie sprawiają trudności podczas montażu. To samo dotyczy demontażu elementu.

Tuleje montażowe PE – zastosowanie

Tuleje PrefEKO zaprojektowane zostały z myślą o zalewaniu szalunków i form produkcyjnych kręgów betonowych oraz jako elementy mocujące. Stopnie złazowe wbija się w tuleje PE przy pomocy gumowego młotka (w ten sposób nie uszkadza się elementów). Efektem zastosowania tulei naszej produkcji jest zapewnienie odpowiedniej wytrzymałości mocowanego elementu w studniach tworzywowych.

Więcej informacji o tulejach montażowych PE można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego, do czego serdecznie zachęcamy. Przy okazji odpowiemy na jakiekolwiek inne pytania dotyczące asortymentu.