Nasuwka 200

Profesjonalna nasuwka 200 mm

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości nasuwki. Sprzedajemy modele o średnicy 200 mm. Praktyczne elementy zostały wyprodukowane z dużą starannością z tworzywa sztucznego. Precyzja wykonania oraz zastosowanie solidnych materiałów wpływa na wytrzymałość i długotrwałą funkcjonalność produktów.

Każda nasuwka 200 cechuje się wysoką odpornością na działanie czynników biologicznych, chemicznych i atmosferycznych, dzięki czemu nie niszczeje pod wpływem wysokich oraz niskich temperatur. Artykuły są również odporne na pękanie, ścieranie, a także negatywny wpływ korozji, bez przeszkód mogą być więc montowane w miejscach narażonych na wilgoć. Wyróżniają się doskonałą wytrzymałością mechaniczną i równocześnie względnie małym ciężarem, co przekłada się na ich dużą trwałość.

Zastosowanie nasuwki 200 mm

Nasuwka 200 sprawdza się świetnie w pracach związanych z budową lub naprawianiem instalacji wodnych, np. systemu kanalizacyjnego odprowadzającego ścieki z budynku. Służy do szczelnego i skutecznego łączenia dwóch bosych końców rur w układzie. Można ją stosować do uszczelniania połączeń rur biegnących pionowo albo poziomo w jednej linii bądź rur o identycznych średnicach wylotu. Nasuwka 200 mm nie posiada ogranicznika głębokości wsunięcia rury, co sprawia, że może być wykorzystywana także z trójnikiem do wykonywania dodatkowego odgałęzienia na przewodzie kanalizacyjnym.