Nasuwka 160

Wysokiej jakości nasuwka 160 mm od PrefEKO

Prezentowana nasuwka 160 dedykowana jest rozmaitym instalacjom kanalizacyjnym, takim jak np. systemy służące odprowadzaniu ścieków z budynków. Za jej pośrednictwem możliwe jest stabilne i wyjątkowo szczelne zespolenie ze sobą dwóch biegnących w jednej linii (w pionie lub poziomie) rur o jednakowych średnicach wylotu.

Proponowana nasuwka 160 wykonana została z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego, który zapewnia jej wysoką ochronę przed pękaniem i uszkodzeniami mechanicznymi innego rodzaju. Jednocześnie zastosowany materiał odznacza się również dużą wytrzymałością na oddziaływanie czynników atmosferycznych, a także wyjątkowo niskiej lub wysokiej temperatury. Ponadto nie ulega procesowi korozji oraz cechuje się też niewrażliwością na kontakt z olbrzymią większością czynników biologicznych czy chemicznych mogących znaleźć się w ściekach.

Dzięki wymienionym wyżej cechom oraz bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej przy zachowaniu relatywnie niewielkiego własnego ciężaru. Nasuwka 160 mm gwarantuje uzyskanie w ramach układu połączeń o długotrwałej, ponadprzeciętnej odporności na eksploatację, bez względu na stopień agresywności określonego środowiska roboczego.