Gwiazdka dystansowa

Gwiazdki dystansowe do zbrojenia od PrefEKO

Gwiazdki dystansowe należą do jednego z najbardziej popularnych wariantów dystansów wykorzystywanych do wykonywania pionowych zbrojeń. Niemal tak samo dobrze sprawdzają się także w przypadku zbrojenia w poziomie, jednak w tym zakresie częstotliwość ich stosowania jest nieco mniejsza.

Do głównych zalet gwiazdek dystansowych do zbrojenia zaliczyć należy przede wszystkim optymalne parametry wytrzymałościowe w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną. Przy relatywnie niskich kosztach pojedynczego dystansu, zapewniają one doskonałą odporność na odkształcenia, duże obciążenie, uszkodzenia mechaniczne czy też oddziaływanie wilgoci lub mrozu. Przy tym są również bardzo łatwe montażu, w każdym wariancie zapewniając kompatybilność z prętami o niejednolitych grubościach.

Proponowane przez naszą firmę gwiazdki dystansowe do zbrojenia wytwarzane są z dobrych gatunkowo tworzyw sztucznych, które oprócz wymienionych już wcześniej właściwości odznaczają się też m.in. doskonałym stopniem kotwienia w obrębie betonu oraz dużą wydajnością – uzyskanie stabilnej i trwałej konstrukcji możliwe jest na ogół przy użyciu zaledwie 5 sztuk na jej jeden metr kwadratowy.

W przypadku zainteresowania przedstawionym asortymentem gwiazdek dystansowych do zbrojenia serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem. Jeśli chodzi o standardową ofertę, produkty te posiadamy w silnie zróżnicowanej gamie rozmiarów, umożliwiających uzyskanie otuliny z przedziału od 15 do 50 mm oraz kompatybilnych z prętami o grubości 4-20 mm.